1 sierpnia 2015
Imieniny obchodzą:
Nadia, Justyna, Piotr

      Pół wieku w małżeństwie  
 

admin | 18 Nov 2008

Przy muzyce orkiestry dętej Ochotniczej Straży Pożarnej 26 parom z gminy Żerków wręczono ordery za długoletnie pożycie małżeńskie.
Uroczystość nadania orderów od prezydenta Rzeczpospolitej odbyła się w Mickiewiczowskim Centrum Turystycznym. Jubilatów witała w hallu hotelu orkiestra dęta OSP Żerków. - Wszystkim dostojnym jubilatom składamy najserdeczniejsze gratulacje z okazji pięćdziesiątej rocznicy pożycia małżeńskiego. Niech ten szczególny dla Was dzień będzie okazją nie tylko do wspomnień, ale także do pogodnego spojrzenia w przyszłość. Przyjmijcie więc najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, szczęścia, pomyślności i samych radosnych dni - powiedział podczas uroczystości Janusz Jajczyk, burmistrz Żerkowa. Przy wręczaniu byli obecni również rajcy i przewodnicząca żerkowskiej rady miejskiej.
Po uroczystym odznaczeniu małżonkowie zasiedli do wspólnego stołu z samorządowcami. Można było również przy okazji zwiedzić hotel MCT.
(ts)

Małżeństwa z gminy Żerków, które obchodziły 50. rocznicę ślubu

Franciszek i Anna Bajaczykowie z Żółkowa, Henryk i Zofia Biernacikowie z Chrzana, Feliks i Janina Cenkierowie z Chrzana, Stanisław i Krystyna Fabisch z Chrzana, Edmund i Irena Gaudeccy z Raszew, Kazimierz i Józefa Grodzcy ze Śmiełowa, Gerhard i Teresa Jendrulokowie z Kamienia, Kazimierz i Weronika Jezierscy z Żerkowa, Józef i Mieczysława Kmieć ze Stęgoszy, Stefan i Janina Kolanowscy z Przybysławia, Zygmunt i Marta Konieczka z Bieździadowa, Ignacy i Genowefa Królakowie z Pogorzelicy, Zdzisław i Stanisława Kłosowie z Przybysławia, Jan i Czesława Lisieccy z Przybysławia, Julian i Kazimiera Marciniakowie z Dobieszczyzny, Henryk i Genowefa Matuszakowie z Miniszewa, Kazimierz i Wanda Pacyna z Chrzana, Henryk i Zofia Piotrowscy z Prusinowa, Henryk i Helena Rogaccy z Paruchowa, Józef i Irena Sokowicz z Lubini Małej, Zygmunt i Celina Stróżykowie z Żerkowa, Franciszek i Zofia Szymczkowie z Sierszewa, Zdzisław i Bożena Tomalakowie z Żerkowa, Stefan i Krystyna Tomczakowie z Bieździadowa, Stanisław i Jolanta Zwierzchlewscy z Dobieszczyzny, Bolesław i Franciszka Żakowscy z Żernik

Autor:
E-mail: (nieobowiązkowy)
Uśmieszki: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

| Wyczyść pamięć


 Startuj z Życiem!
 Dodaj do ulubionych!
POGODA : JAROCIN
NOWY NUMER

SZYBKI KONTAKT

NAJNOWSZA GALERIA
Jarocin Festiwal 2010 - 30lecie

OGŁOSZENIA DROBNE
 Sprzedam
 Nieruchomości
 Auto-moto
 Praca
 Rolnicze
 Usługi
 Różne
 Towarzyskie
 Informator medyczny

LOKALIZACJA
WIEŚCI Z GMIN


AKTUALNOŚCI


JAROCIN FESTIWAL


SPORT


HISTORIA


KABARET


© 2008 by zyciejarocina.pl do góry