3 sierpnia 2015
Imieniny obchodzą:
Lidia, Augustyn, Nikodem

      Dla Więzi u Radolińskich  
 

admin | 02 Aug 2012"Dla więzi" - to długoterminowy projekt realizowany przez Stowarzyszenie Jarocin XXI. Jest on skierowany do dzieci, młodzieży oraz seniorów. Obecnie w jego ramach odbywają się zajęcia teatralne oraz plener malarski. W obydwu tych przedsięwzięciach udział bierze około 65 osób.

Polsko – niemieckie warsztaty teatralne noszą tytuł "Znaki tożsamości". W ich ramach z 20. młodymi adeptami sztuki aktorskiej przez tydzień pracują Janusz Stolarski, Patryk Lichota, Arnold Pfeifer oraz Jakub Bogatko. Przedstawienie, które będzie zwieńczeniem warsztatów, ma pokazać, że każdy powinien mieć świadomość swojej tożsamości. Narodowej, kulturowej, czy religijnej. Efekt pracy warsztatowiczów będzie można oglądać już w sobotę 4 sierpnia o godz. 18.00 i 19.30 w Pałacu Radolińskich.

Uczestnicy zajęć odbywających się w ramach pleneru malarskiego zostali podzieleni na dwie grupy. Pierwszą z nich – młodszą, opiekuje się Barbara Bogatko. Starszą zaś pod swoje „skrzydła” przygarnął Zbigniew Pieczyński. Początkujący artyści mierzą się z różnymi technikami malarskimi. Warsztatowicze nie zamykają się w czterech ścianach i na swoich płótnach umieszczają także otaczające ich zielone krajobrazy. Ponadto młodsze dzieci tworzyły haiku oraz własne koszulki. Wszystkie prace plastyczne będzie można obejrzeć pod koniec listopada, podczas profesjonalnej wystawy towarzyszącej koncertowi Fisz'a i Emade.

Więcej informacji na temat warsztatów teatralnych i plastycznych organizowanych przez Stowarzyszenie Jarocin XXI już w najbliższych numerach ŻYCIA JAROCINA i JAPIK-a.

Autor:
E-mail: (nieobowiązkowy)
Uśmieszki: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

| Wyczyść pamięć


 Startuj z Życiem!
 Dodaj do ulubionych!
POGODA : JAROCIN
NOWY NUMER

SZYBKI KONTAKT

NAJNOWSZA GALERIA
Jarocin Festiwal 2010 - 30lecie

OGŁOSZENIA DROBNE
 Sprzedam
 Nieruchomości
 Auto-moto
 Praca
 Rolnicze
 Usługi
 Różne
 Towarzyskie
 Informator medyczny

LOKALIZACJA
AKTUALNOŚCI


JAROCIN FESTIWAL


WIEŚCI Z GMIN


SPORT


HISTORIA


KABARET


© 2008 by zyciejarocina.pl do góry