Joomla Slide Menu by DART Creations

Przygoda i podróż życia !!!

Po blisko miesięcznym pobycie na Młodzieżowych Igrzyskach Olimpijskich z chińskiego Nanjing  do Jarocina powróciły reprezentantki MUKS Białe Tygrysy PWiK Jarocin, zawodniczka Patrycja Adamkiewicz oraz trenerka Józefina Nowaczyk-Wróbel. W tej najważniejszej imprezie dla młodych sportowców, rozgrywanej w cyklu czteroletnim i wzorowanej na „dorosłych” Igrzyskach Patrycja zajęła ostatecznie 5. miejsce, przegrywając minimalnie walkę o wejście do strefy medalowej.

Najlepszy obóz TKD

Już po raz kolejny MUKS Białe Tygrysy PWiK Jarocin był organizatorem letniego obozu sportowo - rekreacyjnego. Tym razem, co okazało się przysłowiowym "strzałem w dziesiątkę" w obozie wzięli udział również zawodniczki i zawodnicy oraz trenerzy i wychowawcy z zaprzyjaźnionych klubów: UKS Hwarang Września, WKS Grunwald Poznań, UKS TKD Kórnik, UKS Taekwondo Środa Wlkp., którzy w liczbie ponad 50 osób udali się do Stronia Śląskiego. Podobnie jak w ubiegłym roku obozowicze zamieszkali w Ośrodku Wypoczynkowym „Górski Poranek”, gdzie dzięki gościnności właścicieli Oli i Zbyszka oraz całej załogi, mogli się czuć, jak u siebie w domu.

Patrycja piatą zawodniczką Igrzysk

Patrycja Adamkiewicz, reprezentująca na co dzień barwy MUKS Białe Tygrysy PWiK Jarocin, zajęła 5. miejsce w Młodzieżowych Igrzyskach Olimpijskich, rozgrywanych w chińskim Nanjing. W tej najważniejszej imprezie dla młodych sportowców, rozgrywanej w cyklu czteroletnim i wzorowanej na „dorosłych” Igrzyskach startuje łącznie 3787 zawodniczek i zawodników z 204 krajów, którzy rywalizują w 26 dyscyplinach. W Chinach obecna jest również trener klubowa Patrycji, Józefina Nowaczyk-Wróbel, którą Polski Związek Taekwondo Olimpijskiego nominował na trenera kadry olimpijskiej.

BIAŁE TYGRYSY