Joomla Slide Menu by DART Creations

Zuzanna Kaczmarek z nagrodą od Marszałka

Zuzanna Kaczmarek, zawodniczka MUKS Białe Tygrysy PWiK Jarocin, miała zaszczyt reprezentować swój klub oraz całe środowisko taekwondo olimpijskiego w Wielkopolsce podczas uroczystego podsumowania startu wielkopolskich sportowców w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Sportach Letnich. Uroczysta gala w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu odbyła się w związku z pierwszym zwycięstwem w klasyfikacji województw, w dwudziestoletniej historii rozgrywania Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży.

Patrycja Adamkiewicz ponownie wyróżniona przez Marszałka

Patrycja Adamkiewicz, zawodniczka MUKS Białe Tygrysy PWiK Jarocin znalazła się w doborowym gronie 60 młodych sportowców, uhonorowanych stypendiami sportowymi przyznanymi przez samorząd województwa wielkopolskiego. Uroczyste wręczenie wyróżnień z rąk Marszałka Województwa Wielkopolskiego Marka Woźniaka odbyło się tradycyjnie w auli Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu.

Weekendowe sparingi

Ponad 50 zawodniczek i zawodników z klubów TaeKwonDo Lacek (Czechy), NKTS Kozłowo , UKS Hwarang Września i UKS TKD Kórnik uczestniczyło w organizowanej przez MUKS Białe Tygrysy PWiK Jarocin, dwudniowej sparingowej konsultacji międzyklubowej. W jej trakcie każdy z uczestników stoczył minimum cztery walki na elektronicznym systemie liczenia punktów Daedo, na którym rozgrywane są praktycznie wszystkie imprezy nie tylko w naszym kraju, ale również najważniejsze imprezy na świecie z Igrzyskami Olimpijskimi włącznie.

BIAŁE TYGRYSY