Joomla Slide Menu by DART Creations

Wakacyjna praca

Za nami pierwszy w okresie wakacyjnym obóz sportowy dla zawodników MUKS Białe Tygrysy PWiK Jarocin. W trakcie ponad dwutygodniowego obozu dochodzeniowego, zorganizowanego w Jarocinie, Patrycja Adamkiewicz kontynuowała przygotowania do startu w Młodzieżowych Igrzyskach Olimpijskich, natomiast dla Zuzanny Kaczmarek, szykującej się do wyjazdu na Mistrzostwa Świata Kadetów była to ostatnia szansa na odpowiednie doszlifowanie formy przed startem w najważniejszej w tym roku imprezie.

Zuza jedzie na Mistrzostwa Świata

Zuzanna Kaczmarek z MUKS Białe Tygrysy PWiK Jarocin będzie miała szansę startu w historycznych, bo pierwszych Mistrzostwach Świata Kadetów. W imprezie, która się odbędzie w stolicy Azerbejdżanu, Baku, wystartuje około sześciuset zawodniczek i zawodników w wieku 12 - 14 lat.

Worek medali juniorów młodszych w Mistrzostwach Polski

Aż pięć medali mistrzostw Polski zdobyły reprezentantki MUKS Białe Tygrysy PWiK Jarocin w zawodach finałowych Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. W stolicy Dolnego Śląska, Wrocławiu, na najwyższym stopniu podium dwukrotnie stanęła Zuzanna Kaczmarek, srebrne medale wywalczyły Zuzanna Bambrowicz i Marta Ratajczak, natomiast z brązowym krążkiem zawody ukończyła Alicja Końszczyńska. Łącznie klub z Jarocina wywalczył 48 punktów do Systemu Współzawodnictwa Sportowego i zajął 5. miejsce w klasyfikacji drużynowej.
BIAŁE TYGRYSY