Joomla Slide Menu by DART Creations

Zuza już w Azerbejdżanie

Zuzanna Kaczmarek, zawodniczka MUKS Białe Tygrysy PWiK Jarocin, z częścią reprezentacji Polski dotarła już do stolicy Azerbejdżanu, Baku, gdzie wystartuje w historycznych, bo pierwszych Mistrzostwach Świata Kadetów. Po przylocie Zuzanna będzie miała kilka dni na regenerację i odpoczynek oraz zwiedzanie Baku, natomiast w piątek będzie uczestniczyć w obowiązkowej wadze, a w sobotę swoje występy na matach rozpocznie od walki z rywalką z Cypru.

Najpierw telewizja, później Zakopane

Dwie zawodniczki MUKS Białe Tygrysy PWiK Jarocin, Patrycja Adamkiewicz i Anna Zbawiona oraz trener Józefina Nowaczyk-Wróbel biorą udział w zgrupowaniu Kadry Narodowej Juniorów w Centralnym Ośrodku Sportu w Zakopanem. W akcji szkoleniowej, którym głównym celem jest przygotowanie jak najwyższej formy przez Patrycję przed startem w Młodzieżowych Igrzyskach Olimpijskich, uczestniczą również Kyraki Kouttouki z Cypru oraz Ewelina Mierzwińska z NKTS Kozłowo. Przed wyjazdem zawodniczki i trener znalazły chwilkę czasu dla mediów, czego efekty można obejrzeć w materiale Macieja Paryska, publikowanym w telewizji Proart i portalu www.wlkp24.info.

Wizyta Burmistrza u Białych Tygrysic

Czasami w trakcie treningów pojawiają się zupełnie niespodziewani goście. Tym razem w ostatnim dniu obozu dochodzeniowego w Jarocinie zawodniczki i trenera MUKS Białe Tygrysy PWiK Jarocin odwiedził Burmistrz Jarocina Stanisław Martuzalski. Włodarz miasta wręczył przebywającej w Jarocinie zawodniczce z Cypru Kyriaki Kouttouki zestaw pamiątkowych gadżetów, po raz kolejny podziękował zawodniczką i trenerowi za godne reprezentowanie miasta oraz życzył Patrycji Adamkiewicz i Zuzannie Kaczmarek udanych startów w imprezach mistrzowskich, a na zakończenie stanął do pamiątkowego zdjęcia.

BIAŁE TYGRYSY