Joomla Slide Menu by DART Creations

Patrycja Adamkiewicz ponownie wyróżniona przez Marszałka

Patrycja Adamkiewicz, zawodniczka MUKS Białe Tygrysy PWiK Jarocin znalazła się w doborowym gronie 60 młodych sportowców, uhonorowanych stypendiami sportowymi przyznanymi przez samorząd województwa wielkopolskiego. Uroczyste wręczenie wyróżnień z rąk Marszałka Województwa Wielkopolskiego Marka Woźniaka odbyło się tradycyjnie w auli Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu.

Weekendowe sparingi

Ponad 50 zawodniczek i zawodników z klubów TaeKwonDo Lacek (Czechy), NKTS Kozłowo , UKS Hwarang Września i UKS TKD Kórnik uczestniczyło w organizowanej przez MUKS Białe Tygrysy PWiK Jarocin, dwudniowej sparingowej konsultacji międzyklubowej. W jej trakcie każdy z uczestników stoczył minimum cztery walki na elektronicznym systemie liczenia punktów Daedo, na którym rozgrywane są praktycznie wszystkie imprezy nie tylko w naszym kraju, ale również najważniejsze imprezy na świecie z Igrzyskami Olimpijskimi włącznie.

Multimedalista Jeremi

Skromna, pięcioosobowa reprezentacja MUKS Białe Tygrysy PWiK Jarocin, bardzo udanie zaprezentowała się w 3. kolejce Ligi Taekwondo Wesołek. Zawodnicy Białych Tygrysów wywalczyli łącznie pięć medali, w tym aż trzy złote. Prawdziwym multimedalistą imprezy rozgrywanej tym razem w Jarocinie został zdobywca trzech krążków, złotego i dwóch srebrnych, Jeremi Andrzejczak. Po jednym złotym medalu wywalczyły natomiast Michalina Wróbel i Oliwia Andrzejczak. W zawodach klub z Jarocina reprezentowały także Antonina Ziętkiewicz i Maria Gęstwa.

BIAŁE TYGRYSY