Joomla Slide Menu by DART Creations

Siedem medali młodziczek

Aż siedem medali, w tym po dwa złote i srebrne i trzy brązowe, wywalczyły zawodniczki MUKS Białe Tygrysy PWiK Jarocin w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików. W najważniejszej imprezie sezonu dla tej kategorii wiekowej na najwyższym stopniu podium stanęły Katarzyna Półrolniczak i Martyna Stasik (konkurencja walki), które również solidarnie wywalczyły srebrne medale w dwuboju technicznym. Z dwoma brązowymi medalami z Tarnowa Podgórnego wróciła Marta Hojak, a z jednym Oliwia Szyszka.

Zuzanna Kaczmarek z nagrodą od Marszałka

Zuzanna Kaczmarek, zawodniczka MUKS Białe Tygrysy PWiK Jarocin, miała zaszczyt reprezentować swój klub oraz całe środowisko taekwondo olimpijskiego w Wielkopolsce podczas uroczystego podsumowania startu wielkopolskich sportowców w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Sportach Letnich. Uroczysta gala w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu odbyła się w związku z pierwszym zwycięstwem w klasyfikacji województw, w dwudziestoletniej historii rozgrywania Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży.

Patrycja Adamkiewicz ponownie wyróżniona przez Marszałka

Patrycja Adamkiewicz, zawodniczka MUKS Białe Tygrysy PWiK Jarocin znalazła się w doborowym gronie 60 młodych sportowców, uhonorowanych stypendiami sportowymi przyznanymi przez samorząd województwa wielkopolskiego. Uroczyste wręczenie wyróżnień z rąk Marszałka Województwa Wielkopolskiego Marka Woźniaka odbyło się tradycyjnie w auli Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu.

BIAŁE TYGRYSY